You’ll notice that this rib rack are rosier than standard supermarket fare. That coveted blush translates into supreme flavor and delicate texture, an unforgettable experience for both first-timers and seasoned veal lovers.

 

Price is per pound.

Veal Rack Chops (Sold by the piece/chop)

$26.00Price
  • Manhattan residents: If you would like your order on a specific day more than 2 days in advance, please note your date request in the comment section when you check out. Thank you!

( per lb) SEE HOME PAGE FOR DELIVERY AND MINIMUMS 

© 2020 Piccinini Brothers